
Tragédia: Bulizó fiatalok miatt kellett meghalnia 3 édesanyának Alsóbereckiben
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a RipostAz asszonyok egy hosszú gyári mûszak után indultak haza, útközben szörnyû tragédia történt...
Négy kolléganő ült az autóban, hazafelé tartottak, amikor Alsóberecki magasságában frontálisan ütköztek egy Mercedes típusú autóval. A három édesanya a helyszínen szörnyethalt, negyedik kolléganőjük, aki szinten az autóban ült, súlyos sérülésekkel kórházba került. A tragédiában 4 gyermek maradt árván.
Az autót vezető Mónika szabályosan közlekedett az úton, a Mercedes sofőrje azonban, eddig tisztázatlan okból, átjött a szembejövő sávba, így elkerülhetetlen volt az ütközés. A Blikk szerint a másik autóban fiatalok ültek, akik egy buliból tartottak hazafelé.
Az autót vezető T. Mónika Tiszacsermelyen lakott, ahol egyedül nevelte 3 gyerekét, mert a férje pár évvel ezelőtt öngyilkos lett.
– Móni egy igazi példakép volt mindannyiunk számára – mondta László, aki szintén a településen él. –
Miután a férje, Attila megölte magát, ő lett a családfenntartó. Keményen dolgozott, de ez nem ment a gyereknevelés kárára.
Egyikük már egyetemre jár, de a két kisebb még általános iskolás. Õket a nagymama veszi magához – mondta el a családról a falubeli férfi.






