RETRO RÁDIÓ

Közlekedési káosz bénítja meg Budapestet

Ripost
Szerző
Ripost
Létrehozva2017. 02. 13. 09:50

Egész nap járhatatlan lesz a forgalmas útszakasz, a troli is terelve közlekedik!

Filmforgatás miatt vált járhatatlanná Budapest több utcája is: kedd éjfélig lezárták a Szondi utcát az Izabella és a Csengery utca között. A lezárás miatt azonban a környező utcák is megbénultak: az Andrássy út teljesen beállt, több szakaszt is villogó rendőrautók torlaszolnak el.

 

A forgalomkorlátozás miatt a 73-as troli terelve jár: az Arany János utca felé az Izabellán halad végig a Podmaniczkyig, ezért a Vörösmarty utcai Ferdinánd híd (Izabella utca) megálló helyett az Izabella utcában, a 76-os trolibusz Ferdinánd híd (Izabella utca) megállójában áll meg. A csúcsidei forgalmi dugó miatt viszont a trolik is egy helyben állnak.

Szerda estétől csütörtök reggelig más szakaszt zárnak le a filmforgatás miatt: ekkor a Podmaniczky a Szinyei-Merse és a Munkácsy Mihály utca között lesz járhatatlan.

 

Ripost hírek
Országgyűlési választás2026. április 12. Minden hír a választásról

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.