RETRO RÁDIÓ

Elképedtek a rendőrök, mit találtak a körúti robbantás gyanúsítottjának házában

Ripost
Szerző
Ripost
Létrehozva2016. 10. 23. 00:35

Nem csak egy bombája volt...

Több összeszerelt bombát és robbanóanyagokat is találtak a Teréz körúti robbantással gyanúsított férfi házában. A rendőrök szerint újra robbantani akart a közeljövőben.

A házat a férfi szerda délutáni elfogása után vizsgálták át. Még a hatóságokat is megdöbbentette, hogy a férfi mi mindent tárolt a pincében - közölte az RTL Klub Híradója. Az átvizsgálás idejére hermetikusan lezárták a házat és a környéket, tűzszerészek nézték át először a házat.

Az ügyészség szerint is tartani lehetett attól, hogy újabb merényletet követ el, erre utalt a csütörtöki sajtótájékoztatón a Központi Nyomozó Főügyészség vezetője.

Az továbbra is rejtély, miért robbantott, mivel nem hajlandó együttműködni a hatóságokkal. A 23 éves gyanúsítottat pénteken helyezte előzetes letartóztatásba a bíróság.

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.