RETRO RÁDIÓ

Brutálisan drága gyémántékszereket vett magának luxusnyaralásán Manuel

Ripost
Szerző
Ripost
Létrehozva2026. 02. 10. 19:00

A zenészről köztudott, hogy nem veti meg a luxust, ez jól látszik méregdrága utazásain, valamint elképesztően márkás ékszerein. Manuel azonban most nem csupán egy, hanem 5 új gyémánttal kirakott ékszerrel tért haza nyaralásából.

Manuel már jó néhány méregdrága szerzeményét megvillantotta a közösségi oldalain, vagy éppen koncertjein, és most sem tett másképp. A zenész 5 darab vadonatúj ékszerrel lepte meg magát, melyeknek összértéke több millió forintra rúg.

Manuel milliós összegért vásárolt ékszereket
Manuel és barátnője luxus útjuk alatt új ékszereket is vásároltak (Fotó: Nagy Zoltán / Hot archív)

Manuel barátnőjét luxusútra vitte, önmagát pedig milliós ékszerekkel jutalmazta

A botrányhős Manuel és párja, Busch Laura influenszer igencsak jól indították az évet, ugyanis nemrég együtt  utaztak el Amerikába, ahol Hollywood csodáit is megpillanthatták, majd útjuk egyenesen Hawaiira vezetett. Az önmagában is több millió forintba kerülő luxusnyaralás mellett Manuel néhány új csecsebecsét is beszerzett, miután egy korábbi koncertjén összetörte a londoni kiruccanásán megvásárolt Cartier karóráját, melynek értéke 4 és 6 millió forint közé tehető.

Legújabb ékszerei között ismét megtalálható egy óra. Manuelnek ezúttal egy Casio G-Shock Iced-out példányra esett a választása, amely 1,1 millió forint körül mozog, amennyiben igazi gyémántkövekkel van díszítve. A ketyegő mellé természetesen hozzá illő karkötők is dukálnak. Az első ilyen ékszer egy vastag Kubai Link karkötő, amely egy személyre szabott teli köves darab. Egy ilyen vastagságú karperec esetében, ha valódi gyémántokkal díszítik elképesztő mértékeket ölthet az ár. Manuel esetében a szakértők szerint másfél milliótól egészen az 5 millióig terjedhet az összeg.

Manuel ékszerei több millió forintot érnek
Manuel botrányai után méregdrága ékszereivel hívja fel magára a figyelmet (Fotó: Instagram / Manuel)

De akkor hány milliót költött csak ékszerre az énekes?

A második számú karkötő egy vékony, kövekkel kirakott darab, amely nagyjából 1 millió körül mozoghat.

A nyakláncok között helyet foglal egy hatalmas medállal ellátott egyedi tervezésű darab, amely 1,2 és 2 millió forint között lehet. Az eggyel „visszafogottabb” lánc, amelyet szintúgy kövek tesznek még gyönyörűbbé nagyjából 1,5 millió forintért megvásárolható.

Összesen tehát valahol 6 és 10 millió forint között vehetett magának Manuel újabb ékszereket, miközben luxus nyaralását élvezte. Természetesen ezek az árak a gyémántokra vonatkoznak, a képek alapján és a szakértők véleménye szerint ugyan valódiak a rapper gyémántkövei, teljesen biztosan nem lehet megállapítani. Ha Manuel ekkorra összeget áldoz saját ékszereire, vajon menyire lesz adakozó, ha a jegygyűrűt kell kiválasztania kedvese számára?

 

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.