
Kivillanó dekoltázzsal csábít a Nagy Ő győztese, Kiss Kriszta új posztjában
A Nagy Ő győztese nem rest, beindult nála az élet. Most pedig egy kis villantást is juttatott a rajongóknak Kiss Kriszta.
Stohl András párjánál a Nagy Ő után is zajlik az élet. Kiss Kriszta számára csak úgy pörögnek a mindennapok, igazi határozott nő, aki mer is tenni az álmaiért.

Forrás: Bors
47 évesen is lehengerlő formában van, áprilisban pedig újra fitneszversenyen indul Kiss Kriszta, akit a nézők A Nagy Ő győzteseként ismerhettek meg. Stohl András párja ma már nemcsak a magánéletében, hanem a sportban és a közösségi médiában is példát mutat: tudatos, fegyelmezett, következetes, és mindezt harsányság nélkül képviseli.
Kriszta olyan, akár egy tigris. Sugárzik belőle az erő, a szépség és az elegancia. Ezt most is megmutatta.
Dekoltázsvillantó képeken Kiss Kriszta
Edzés után nem volt rest, lőtt pá képet a tükör előtt. Ennek igazán most a rajongók örülhetnek, hiszen hihetetlenül szexin mutat ebben a szettben is. Irigykedhet Stohl András, nem csak ő gyönyörködhet Kriszta testében.
A képek magukért beszélnek!






