4°C
7°C

Gabriella névnapja

RETRO RÁDIÓ

"Igazából sosem pihenek" - Vasvári Vivi az anyaságról vallott

Létrehozva2025. 11. 19. 15:30

A sztáranyuka őszintén vallott kapcsolatáról és a gyereknevelés nehézségeiről. Vasvári Vivi Instagramon válaszolta meg a rajongói kérdéseket.

Vasvári Vivi az anyaság nehézségeiről vallott. Elmondta, szinte sosincs ideje pihenni és több érdekes tényt is megosztott a követőivel. Emellett nem érzi szükségességét, hogy nap mint nap bizonyítsa, mennyire jó anya.

Vasvári Vivi szerint az anyaság rengeteg munkával és odafigyeléssel jár
Vasvári Vivi szerint az anyaság rengeteg munkával és odafigyeléssel jár
Fotó: MW archiv

Nemrég még Mexikóban pózolt a csinos sztáranyuka, most a gyereknevelésről faggatták követői.

Hogy bírod ennyi gyerkőc mellett energiával? Tudsz pihenni?

– szólt a kérdés, amire a sztáranyuka kifejtően válaszolt.

Elmondta, hogy nagyon szereti a gyermekeit és imád velük foglalkozni. Nem érzi szükségességét, hogy nap mint nap bizonyítsa a külvilág számára, mennyire jó anya.

Vasvári Vivi szerint a neveléshez sok munka és türelem szükséges

A gyerekei rengeteg boldogságot, erőt adnak neki, de hozzátette, hogy a neveléshez sok munka és türelem kell.

A pihenés? Nem, igazából sosem pihenek

– írta Vivi.

Hozzátette, hogy azokban a pillanatokban tudja csak elengedni magát, amikor férjével kettesben van, ám akkor is aggódik és stresszel a gyermekek miatt. A sztáranyuka hozzátette, hogy anyaként a gyerekek nélkül lenni sosem ugyanaz és soha nem ad olyan felüdülést.

Ennek ellenére tudom, milyen fontos a kettőnk ideje a férjemmel. Muszáj néha kiszakadnunk a hétköznapokból és csak egymásra figyelnünk, amikor lehetőségünk van rá. Ez az, ami összetartja a jó kapcsolatokat/házasságokat, hogy a család mellett a pár is megkapja a maga meghitt, értékes idejét

Vivi tehát ugyanolyan fontosnak tartja, hogy párjával közösen kikapcsolódjanak és ápolják kapcsolatukat.

Ezután érkezett a következő kérdés:

Mit tennél, ha nem lenne kire hagyni a gyerekeket és együtt tölteni a pároddal az időt és az anyagiak is...

– szólt a kissé provokatív kérdés.

Forrás: Vasvári Vivi Instagram sztori

A férj és feleség közti kikapcsolódás nemcsak az utazásról szól

Hozzátette, hogy a közös idő minősége nem feltétlenül azon múlik, hogy messzire mennek-e.

Rengeteg olyan otthoni program létezik, amikor egy kicsit nem a gyerekek a fő fókusz, hanem a MI, ketten

Elmondta, hogy náluk például egy pohár bor és közös legózás már önmagában egy élmény.

Nem feltétlenül pénzben kell mérni azt, hogy egy pár mennyi időt tud kettesben tölteni

Vivi szerint tehát, ha valakinek nincs meg a kellő anyagi háttere az utazásokhoz, akkor is lehet meghitt, értékes közös perceket megteremteni az otthon környezetében. Hiszen nekik ez otthon is sikerül.

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.