RETRO RÁDIÓ

Leborotválhatják a hajukat a rajongók Emma Stone új filmje előtt

Létrehozva2025. 10. 22. 17:00

A premier előtt felajánlják a rajongóknak, hogy kopaszra borotválják a fejüket. Nem véletlenül ment ebbe bele Emma Stone.

Emma Stone új filmje, a Bugonia nemcsak a filmek világában próbál újdonságot nyújtani, hanem a vásznon kívül is divatot teremt. A színősznő a szerep kedvéért leborotválta híressé vált vörös tincseit és felajánlja a rajongóknak, hogy ugyanígy cselekedhetnek.

Emma Stone rajongói a film előtt leborotválhatják a hajukat
Emma Stone rajongói leutánozhatják színésznő kinézetét    Fotó: Kevin Mazur /  Getty Images

Emma Stone rajongói a film előtt leborotválhatják a hajukat

A Bugonia még csak néhány moziban jelent meg, de október 31-én már egész Amerikában vetíteni lehet. A Los Angeles-i moziban azonban érdekes módon promotálták a filmet: ingyen juthatnak be azok a rajongók, akik leborotvált fejjel érkeznek vagy a helyszínen levágatják a hajukat.

A moziban egy fodrász szabadította meg a nézőket a hajuktól és a szolgáltatást sokan igénybe vették, hosszú sor kígyózott a fodrász előtt. A rajongók még a film megtekintése előtt próbáltak eggyé válni a szereplővel, ez is a film népszerűségét bizonyítja.

A film Yorgos Lanthimos által rendezett sötét vígjáték. A film két fiatal férfi kalandjait követi nyomon, akik elrabolnak egy befolyásos vezérigazgatót, mert gyanítják, hogy a nő titokban egy földönkívüli, aki el akarja pusztítani a Földet. A vezérigazgatót játszó Emma Stone a szerep kedvéért megvált gyönyörű hajától, mert a történetben a férfiak kopaszra borotválják az üzletasszonyt - írja a life.hu.

 

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.