
Irgalmatlan pénzszórásba fogott PSG Ogli: elkezdődött a születésnapi luxusparádé
A kőgazdag fiatalt sosem érdekelte, hogy ki mit gondol róla, mindig szerette megmutatni, mekkora fényűzésben él. PSG Ogli egy ideje már szervezgette, hogy nagy bulit csap a 25. születésnapján, s most úgy tűnik bele is vágott a nagy kalandba.
PSG Ogli, polgári nevén Papp Olivér luxuséletvitelével, szókimondó stílusával és gyakori botrányaival tartja fenn a figyelmet – nem ritkán tudatosan provokálva ezzel a nyilvánosságot.

PSG Ogli vodka és dögös hölgyek társaságában mulat
A kőgazdag fiatal újra és újra bizonyítani akarja komolyságát a nagyérdemű előtt, ez azonban nehezebben megy neki, mint gondolnánk. Tavaly a Dancing with the Starsban akarta felhasítani a táncparkettet, idén pedig egy bokszműsorban próbálja majd ki magát; ugyanakkor nem rejti véka alá, hogy szereti habzsolni az életet. Hogy PSG Ogli miből él, senki nem tudja, az azonban látszik, hogy bőven telik dubajozásra is, ha már 25. születésnapról beszélünk. Papp Olivér Instagram sztoriban osztotta meg, hogy elindultak a nagy utazásra, s bár egyébként sem arról híres, hogy visszafogná magát, biztosra vehető, hogy ezúttal ereszd el a hajam típusú dorbézolás következik majd.

Ogli a helyszínmegjelölés alapján a FIVE PALM Jumeirah Dubai ötcsillagos szállodában szállt meg barátaival, ahol három éjszakával számolva, egy tengerre néző szoba legkevesebb 300 ezer forintba kerül, vélhetően azonban nem az alapcsomagot kérték, amiben ezért az árért még csak reggeli sincs. A határ a csillagos ég, szó szerint, hiszen egy penthouse típusú szoba medencével ugyanebben a hotelben több mint másfél milliós összegre rúg, ugyanezért az időtartamért.
A képek tanulsága szerint Ogli nem tölt egyetlen pillanatot sem kedvenc vodkásüvege nélkül, a körülötte lévő, rendkívül dekoratív hölgykoszorú összetétele viszont erősen változékony. Nos, az biztos, hogy bármennyi időre is mennek, alaposan kirúgnak majd a hámból a srácok; jóllehet, talán nem minden pillanatra fognak emlékezni, bár ez nem is lenne reális célkitűzés.

PSG Ogli barátnője már a múlté
Tavaly sokakat meglepett, hogy Ogli egy csinos hölgy oldalán tűnt fel: év elején arról szóltak a hírek, hogy megtalálta a nagybetűs szerelmet és egy kicsit visszavesz abból, hogy habzsolja az életet, mostanra azonban egyértelművé vált, hogy ez csak ideig-óráig működött. Alinával egy tengerparti nyaralás során ismerkedett meg és hirtelen annyira komolyra fordult a kapcsolat, hogy Ogli haza is hozta őt és rövid ideig nála lakott a lány; mi több, még arról is többször nyilatkozott, hogy lassan megérett arra, hogy bekössék a fejét. Esküvőjét külföldön tervezte egy trópusi szigeten, ez azonban még várat magára.
Bár Alinával januárban még együtt utaztak Thaiföldre, ahol több mint másfél hónapig kint voltak, visszafelé már nem együtt jöttek. Ogli köztudottan nem veti meg a csinos lányokat, korábban a Tények Plusznak mesélt róla, hogy bár sokan úgy gondolhatják, hogy a gazdagoknak könnyű csajozniuk, ez nem egészen így van, mert ismerkedni valóban könnyű, komoly kapcsolatot létesíteni viszont annál nehezebb. Nos, hiába volt nagy a szerelem, Ogli láthatóan akkor érzi igazán komfortosan magát, ha hódíthat.






