Létrehozva: 2025.04.17.

Farm VIP: Leo őszintén vallott a győzelem után

Meglett a Farm VIP ötödik évadának a nyertese, a fődíjat Nagy Zsolt Leo vihette haza. A Bors megkereste a győztest, hogy beszélgessen vele a nehézségekről és munkamorálról.

A Farm VIP műsorában minden résztvevőnek voltak mélypontjai és sikeresebb időszakai, azonban csak egyikük vihette haza a műsor fődíját, melyet az ötödik évadban Nagy Zsolt Leo érdemelt ki. Gréti és Leo maradtak az utolsó körig, és kettejük között dőlt el az évad győztesének sorsa. Bár az elején Grétinek kedvezett a felállás, hamar megfordult az állás.

Farm
A Farm VIP ötödik évadát Leo nyerte Fotó: TV2

 

Leo mélyponton volt

Ahogy a Bors írja, Leót mindig a győzelem hajtotta, azonban neki is voltak olyan pillanatai, amikor elvesztette a hitét és közel állt a feladáshoz.

Amikor a kiesett szereplők szavazták meg, hogy ki kerüljön vissza a parasztházba és Gabo alanyi jogon visszakerült, akkor ott azt gondoltam, hogy felállok és hazajövök. Abban a pillanatban valahogy azt éreztem, amit egyébként a társadalom egészén is, hogy nem jelent semmit, mit csinálsz, vagy miben vagy jó, csak az számít, kivel vagy jóban.

,,Bántott, hogy a jól-helyezkedés mindennél előrébb való volt és hogy ez itt is felülírta azt, hogy az ember milyen munkaerő. Elvesztettem a hitemet és a többiek biztattak arra, hogy csináljam végig, ami nagyon jól esett. Ekkor lendültem át a túloldalra, és éreztem azt, hogy ha győzök a párbajban – amit ráadásul két piros csapattársam ellen kellett vívnom –, akkor muszáj lesz megnyernem. Nem a Gréti ellen, hanem a Gréti mellett, Gabót legyőzve. Szerintem nem lehet senkinek példakép a farm műfajában, hogy egy olyan ember nyerjen, mint Gabo."

Aurelio nagyon jó érzésű ember, de talán egy kicsit más értékrenddel rendelkezik, mint én. Gabo nem tudom, mennyire játszott rá arra, amit mutatott magából, de neki nagyon mély érzései vannak és az átlaghoz képest is jóval magasabban van az empátia érzéke. Ennek ellenére ezzel önmagában egy ilyen jellegű műsort nem lehet megnyerni szerintem. Egy beköltözős, a való életet bemutató valóságshow-t igen, de a farmot nem

- Leo szerint nem ő érdemelte meg egyedül a győzelmet, de nem érezte volna fairnek, ha Gabo vagy Aurelio nyer.

A portálnak kiemelte, hogy  Miki, Csani és Linda is mind keményen dolgoztak:

Linda is nagyon érzékeny lány, Grétiről nem is beszélve, nagyon helyén van a szíve és iszonyú sok munkát tett bele ebbe a játékba, nem véletlen, hogy ő került a döntőbe; abszolút megérdemelte volna, hogy nyerjen.

A Farm VIP nyertese természetfilmezéssel is foglalkozik és elárulta, mennyire tudta hasznosítani a tudását a műsor alatt.

,,Nem az segít, hogy sokat vagyok kint a természetben, hanem az, hogy imádok is ott lenni és jól is tudom kezelni. Bagatell módon hangozhat, de például ha látok egy hangyát, ami rossz helyen van, akkor sem szeretem bántani, mert mindig eszembe jut valamelyik mese, ahol a hangyák küzdenek az életükért és biztos nekik is megvan a maguk nehézsége. Az olyan nagyobb állatokról meg nem is beszélve, mint a tehén, a malac, a tyúk vagy a láma, mind nagyon fontosak nekem.”

Megtanultam azt, hogy a magam ura legyek és a „magam ura” azt jelenti, hogy csinálni kell. Sok hiba volt az életemben, amiket mára már tudom, hogyan kell kijavítani.

Leo szerint ezt a munkamorált a családjának köszönheti.

 

Iratkozzon fel a Ripost hírlevelére!
Sztár, közélet, életmód... a legjobb cikkeink első kézből!
Ingatlanbazar.hu - Gyors. Okos. Országos
-

További cikkek