
Szenzáció: Molnár Gusztáv kedvesével tér vissza a színpadra
Molnár Gusztáv jobban van. Olyannyira, hogy hamarosan bemutatja Újfalun saját rendezésű darabját. A Szerelemfüzet című előadást a szerelmével folytatott levelezés ihlette, amin keresztül bepillantást nyerünk a pár életébe.
Hangos volt az elmúlt pár év Molnár Gusztáv botrányaitól. Azonban a színművész azt szeretné, hogy a munkássága legyen végre középpontban. Ennek érdekében tesz egy nagy lépést szerelmével.

Az elmúlt négy évem nem volt diadalmenet, lementem a gödör aljára, de azt hiszem innen már csak felfelé vezet az út. Miután kijöttem a komlói Rehabilitációs Központból, voltak előadásaim, de az a biztonság, ami most körülvesz, hiányzott az életemből
– mondta Molnár Gusztáv.
A színművész azoknak is üzent, akik nem hisznek a sokadik újrakezdésében:
Ebben az évben a legfőbb célom, hogy hitelessé váljak. Saját magam és mások előtt is. Már végigcsináltam egy rehabot, tudom, hol vannak a buktatók. Ez most tényleg más élethelyzet, végre nem vagyok magányos, és van állandó munkám
– folytatta.
Molnár Gusztávnak élet adja a legjobb történeteket
A szerelmespár sokat volt egymástól távol, mivel Gusztáv huzamosabb időt töltött a pszichiátrián és a rehabon, ahol annyira hiányzott neki a párja, hogy papírra vetette gondolatait. Szerelme szintén kézzel írt levéllel válaszolt. Így kezdődött az üzenetváltás, ami a Szerelemfüzet című előadás ötletét adta.

Gusztáv monodrámában gondolkodott, de annyira személyessé vált közben a színdarab, hogy azt a döntést hozták, együtt fogják csinálni. A színész szerint senki más nem csinálta volna ezt végig mellette, így nem kérdés, hogy a szerelmének helye van a színpadon.
Felismerte, hogy nem rossz ember vagyok, csak beteg. A darab az életünkről szól, ezért nulla színészkedés várható, ellenben szerelemdokumentumszínház lesz, azt hiszem ez a legpontosabb megnevezés.
– nyilatkozta lapunknak Molnár Gusztáv.






