
"Eszméletlenül szexi vagy" - Újabb dögös fotóval jelentkezett be Kiszel Tünde
A naptárdíva ismét lehengerelte követőit.
Köztudott, hogy Kiszel Tünde mindig is adott a kinézetére, nem hiába lett ő a naptárkirálynő. A 65 éves fotómodell épp ezért mindig gyönyörű költeményekben jelenik meg, érkezzen bárhová is. Ha pedig az útja színházba vezet, - egyik kedvenc hobbijának hódolva, - akkor nem lehet elmenni tökéletes kinézete mellett. Magassarkúba bújtatott lábai és mély dekoltázsa ugyanis mindenki tekintetét magára vonja.

Ez legújabb posztjából is kiderült. Tünde ugyanis ismét a Budapesti Operából jelentkezett be egy mélyen kivágott, térdig érő, csillogó ruhakölteményben. Rajongóinak pedig több sem kellett, szórták sorra írásban a bókokat:
Annyira csinos vagy drága Tünde. Neked minden ruha jól áll
- írták neki kedvesen.
Akadt azonban olyan is, aki nem szerénykedett a jelzőkkel:
Gyönyörű, bomba, istennő drágám imádlak. Eszméletlenül szexi vagy abban a magassarkú cipőben
- közölték vele.
Eme csodálói szavakat olvasva pedig, az a tény már kicsit sem meglepő, hogy a naptárdíva idei kalendáriuma teljesen elfogyott, akkora volt iránta az érdeklődés. Aggodalomra azonban nincs ok, Tünde örömmel újságolta nemrég, elindult az utánnyomás:
Hála Istennek, nagyon sikeres a naptáram, a rendeléseken látszik, hogy sokan karácsonyi ajándéknak szánták. De még most, január első napjaiban is sok a rendelés, ami igazán jó érzés. Idén is alálőttük a számokat, és utánnyomásra volt szükség!







