Von der Leyen szerint Ukrajna 2030- előtt EU-tag lesz

POLITIK
Létrehozva: 2024.12.31.

Túl nagyok Házasság első látásra Geri izmai, már a kocsijában sem fér el

A párkereső reality szereplője kinőtte az autóját. A Házasság első látásra sztárja, Tóth Geri méretei miatt gépjárműcserére szorul.

Tóth Gergely a TV2 Házasság első látásra című műsorának második évadában vált ismertté, ahol szakértők választották ki számára a párját, Nagy Renátát. A műsor indulásakor komoly bonyodalmak léptek fel, ugyanis Reni rögtön az esküvőn kifejezte csalódottságát Házasság első látásra Geri megjelenése kapcsán, így aztán nem kis nyomással indult a kapcsolatuk.

Házasság első látásra
Házasság első látásra Geri feleségét és autóját is lecseréli Fotó: TV2

Házasság első látásra Geri döcögős házassága

A reality során több konfliktus is napvilágot látott, például a nászúton történt nézeteltérések és a közös főzés sem volt éppen problémamentes.
Gergely pozitív hozzáállása és türelme ellenére a kapcsolatuk kihívásokkal teli maradt, és a műsor végén külön utakon folytatták életüket.

Házasság első látásra
Tóth Geri mondhatni rajong a német autókért Fotó:  TV2

Tóth Geri döntést hozott

A műsor után Geri aktív maradt a közösségi médiában, ahol követőivel megosztja mindennapjait és gondolatait, emellett pedig aktívan éli eddig megszokott életét. Továbbra is csontkovácsként praktizál, valamint a gyúrást sem hagyta abba.

Tóth Geri úgy döntött, hogy lecseréli meglévő autóját, mivel több százezer kilométer megtétele után úgy gondolja, a gépkocsi megszolgálta, amit meg kell. Többször megállt már alatta, ami kiválóan jelzi, hogy az autó elérte lélektani határát. Egy másik apropó is volt a levegőben, amely kapcsán Geri erre az elhatározásra jutott, mégpedig, hogy kinőtte az autóját.

 

Sedan után SUV

A csontkovács úgy véli, a folyamatos konditermes edzésprogramjának köszönhetően olyan ütemben nőnek izmai, hogy egyre kényelmetlenebbé válik számára BMW típusú autója, noha különböző sportlétesítmények előtt szép számmal szoktunk hasonló gépjárműveket látni.

Tóth Geri mégis az SUV kaliber mellett tette le voksát. Lapunk információi szerint a Házasság első látásra sztárja egy Mercedes típusú személygépjárművet tervez megkaparintani.

Házasság első látásra Geri a közösségi oldalain sem rejti véka alá luxusautó szeretetét, továbbá azt is megtudtuk onnan, hogy nem ismeretlen számára a vásárolni kívánt márka, abban pedig csak bízhatunk, hogy az eladásra kínált BMW-t előbb rendbehozatta. 

 

Iratkozzon fel a Ripost hírlevelére!
Sztár, közélet, életmód... a legjobb cikkeink első kézből!
Ingatlanbazar.hu - Gyors. Okos. Országos
-

További cikkek