RETRO RÁDIÓ

Szerény és okos fiú - ilyen életet él a Megasztár feltörekvő tehetsége

Ripost
Szerző
Ripost
Létrehozva2024. 11. 20. 09:10
Frissítve2024. 11. 20. 09:19

Nem csoda, hogy Dányi Róbert tehetségével és személyiségével is lenyűgözte a közönséget.

Dányi Róbert máris nagy sikert aratott a Megasztárban. A fiatal tehetség édesanyja, Dányiné Budai Nikoletta is megszólalt fia sikere kapcsán: Niki nagyon büszke fiára, aki az életben is olyan szerény és kedves, mint a képernyőn.

Dányi Robi és testvére, Dorina
Nagyon jóban vannak a testvérek / Fotó: boon.hu / olvasói fotó

Mint azt az anyuka elmondta, mindenki meglepődött a családban, amikor Robi jelentkezett a tehetségkutatóba, mert korábban inkább csak otthon fakadt dalra. A fiatal egyébként már óvodás korában is szeretett szerepelni, énekelni, és mindig is sok zenét hallgatott. Ugyanakkor sosem járt énektanárhoz, önmagát fejlesztette.

A tehetség családja Miskolcon, az avasi lakótelepen él. Robi jelenleg a Fáy András Görögkatolikus Technikum és Szakgimnázium tanulója, az idén érettségizett, a ballagása azonban csak a szakma megszerzése után, jövőre lesz.

Robi nagyon szeret tanulni és jók az eredményei, szeret olvasni, az angollal is szívesen foglalkozik. Minden filmet angolul néz, a nyelvet is nagyon jól beszéli. Nyelvvizsgája még nincs, de a tanárai véleménye szerint már a felsőfokút is megpróbálhatja. Céljai között szerepel az is, hogy egyetemen tanuljon tovább.

Az édesanya azt is elmondta, hogy fia nem bulizós, inkább itthon tölti az idejét. Néha elmegy a barátaival, de tanulni, énekelgetni jobban szeret. Testvérével, a 23 éves Dorinával is nagyon jó a viszonya, bár néha azért vannak kisebb harcok - ismerte el az anyuka a boon.hu-nak.

 

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.