RETRO RÁDIÓ

Tolvai Reni fülledt busójárással tüzelte fel a Sztárban Sztár All Stars zsűrijének férfitagjait

Létrehozva2024. 09. 15. 19:50
Frissítve2024. 09. 15. 20:00

Az énekesnő maximumon hozta a szexizést.

Noha Emilio – zsűri tetszését nem feltétlenül elnyerő – AC/DC-je volt a Sztárban Sztár All Stars negyedik adásának első produkciója, kétségtelen, hogy a második fellépő volt az, aki felrázta mind a közönséget, mind a zsűrit: Tolvai Reni Doja Catként ugyanis olyan forró, erotikával teli produkciót tett le az asztalra (illetve hát a színpadra), hogy szinte szóhoz sem jutottak az ítészek. 

Tolvai Reni, mint Doja Cat, Sztárban sztár all stars
Tolvai Reni, mint Doja Cat, a háttérben busókat idéző táncosokkal Fotó: Mate Krisztian

Olyan domina vagy, hogy ott akarok lenni a privát bulidon

 – jelentette ki Lékai-Kiss Ramóna, míg Hajós András rögtön úgy értékelte a látottakat: "kicsit megijedtem a busójárástól", majd hozzátette: "hát nagyon szőrös voltál!"

Erre már Liptai is rácsatlakozott, Reni bokáig érő, hajszerű ruháját látva így fogalmazott: 

Pont így néztem ki, amikor véget ért a covid, aztán a kozmetikusom rémült meg!

A zsűri végül 38 pontra értékelte a produkciót. Reni a srácoktól 10-10, a lányoktól 9-9 pontot kapott.

Ripost hírek
Országgyűlési választás2026. április 12. Minden hír a választásról

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.