RETRO RÁDIÓ

Videón Marics Peti esése, lábtörés lett a vége

Piréz
Szerző
Piréz
Létrehozva2023. 06. 23. 07:59
Frissítve2023. 06. 23. 08:00

Tolószékben vitték le a színpadról.

Egymást érik a balesetek Marics Petinél. Alig egy hónapja számoltunk be arról, hogy szeme körül elpattant egy ér, most pedig olyan hatalmasat esett a Budapest Parkban tartott koncertjén, hogy tolószékkel kellett levinni a színpadról.

Törés és szakadás - írja Marics Peti

Nem tudtuk kivitelezni az egész show-nkat, amit akartunk és elképzeltünk, mert a Petinek eltört a lába az első szám közepén

- számolt be az esetről a ValMar duó másik tagja, Valkusz Milán a 24 óráig elérhető Instagram-történetében.

Zenésztársa gipsszel a lábán tért vissza a színpadra, ahol ülve ugyan, de hősiesen folytatta fellépését.

Peti szerencsétlen mozdulatáról videófelvétel is készült, most te is megnézheted.

 

 

Ripost hírek
Országgyűlési választás2026. április 12. Minden hír a választásról

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.