
HŰHA
Balin tölti az év első napjait Vasvári Vivien. A kétgyermekes anyuka gondoskodott róla, hogy alig legyen a testén eltakart terület.
Balin mutogatja hibátlan testét Vasvári Vivien. A luxusfeleség üzletasszony fiatalon a síkfutásnak hódolt, sportmúltja meg is látszik alakján, amiért a mai napig sokat dolgozik.
A festői környezetben, medenceparton üldögélve mutatta meg ezt a követőinek. Eleve falatnyi bikinijén ráadásul jókora kivágások is vannak, még kevesebbet bízva a képzeletre.
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.