RETRO RÁDIÓ

Újra Ábel Anita nevével támadnak a netes csalók

Újra Ábel Anita nevével támadnak a netes csalók
Maca néni
Szerző
Maca néni
Létrehozva2022. 06. 01. 22:20

A hírességek világszerte tehetetlenek a nevükkel történű durva visszaélésekkel szemben.

Ábel Anita neve évek óta tűnik fel különböző internetes csalásoknál, hiszen a bűnözők pontosan tudják, hogy a műsorvezető nagyon népszerű és különleges bizalmat élvez rajongói körében. A nyilvánvalóan kamu fogyókúrás terméket áruló cég már 2017-ben és 2020-ban is Anita nevével és egy vele készült kamu interjúval hirdette termékét, amit a műsorvezető természetesen jelzett a követőinek és feljelentést is tett. 

ábel anita
Fotó: Ripost

Persze a hatóságok  többnyire tehetetlenek az internetes átverésekre szakosodott bűnözőkkel szemben, hiszen szinte lehetetlen megtalálni az általában külföldi szervereken működő oldalak mögött álló csalókat. A kamu fogyókúrás szert áruló csalók most visszatértek és pontosan ugyanúgy árulják terméküket, mint két évvel ezelőtt. A hatásvadász címmel futó hirdetés szinte mindegyik komoly látogatottságú oldalon feltűnik, hiszen a Google, automatikusan dobja be a hirdetéseket. 

Fotó: Ripost

Ha valaki felül a címnek és kattint, máris talál egy álinterjút, melyben a színésznő-műsorvezető arról beszél, hogy beperelte őt a Dietetikusok Országos Szövetsége, amiért elárulta, hogy egy fogyókúrás termék segített neki leadni a fölös kilóit. Természetesen a cikkből link vezet a termék oldalára, vagyis máris kezdetét veszi a lehúzás előtti behúzás. 

Cikkünkben szándékosan nem nevezzük meg a terméket! Ugyanakkor szeretnénk felhívni a figyelmét minden fogyni vágyónak, hogy semmi esetre se üljön fel a hirdetésnek, melyben Ábel Anitát látják a fent említett kontextusban! 

Ripost hírek
Országgyűlési választás2026. április 12. Minden hír a választásról

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.