RETRO RÁDIÓ

Csúnya vége lett a bulinak: bedrogozták a magyar luxusfeleség fiát

Csúnya vége lett a bulinak: bedrogozták a magyar luxusfeleség fiát
RIPOST
Szerző
RIPOST
Létrehozva2019. 10. 07. 20:00

Polgár Tünde fia, Dani egy videóban számolt be a történtekről.

Nehéz pillanatokat élt meg Polgár Tünde, ugyanis fiát, Danit egy gimis buliban partidroggal ütötték ki. A 17 éves fiú szinte semmire sem emlékezett az esetből, az viszont feltűnt neki, hogy az utolsó italnak furcsa íze volt.

Fotó: Szabolcs László / Ripost

„Éreztem, hogy az italnak furcsa íze volt, ezután még 20 percig voltak emlékeim. Próbáltunk beszállni egy taxiba a barátaimmal, de a sofőr kidobott minket, nem akart elvinni. A következő amire emlékszem, hogy a saját hányásomban fekszem az Erzsébet hídon” – idézte fel a történteket a videójában Dani, akinek a beszámolóját édesanyja is megerősítette. Tünde szeretné felhívni a fiatalok és a szülők figyelmét a problémára.

„Sajnos igaz, ami a Dani videójában van. Életem legborzalmasabb éjszakáját éltem át szülőként. Egész éjjel mellette virrasztottam, és állandóan ellenőriztem, hogy lélegzik-e még. Nézzétek meg a videót, tanuljatok belőle, és nagyon vigyázzatok egymásra, mert bárki italába ginát tehetnek, még egy gimis buliban is!” - írta az Instagram-oldalán Tünde.

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.