RETRO RÁDIÓ

Újabb rémes tetoválással csúfította el magát a dögös színésznő

Újabb rémes tetoválással csúfította el magát a dögös színésznő
The_M
Szerző
The_M
Létrehozva2019. 07. 22. 22:30

Scarlett Johanssonnak rémes ízlése van a tetoválások terén, és még mindig nem gondolja úgy, hogy már eleget varrtak rá.

A nemrég Budapesten forgató Scarlett Johansson is tiszteletét tette a legnagyobb képregényes találkozón San Diegóban. A dögös színésznő egy mell alatt átlátszó ruhában lépett a színpadra, hogy a Fekete Özvegy-film kapcsán válaszoljon a rajongók kérdéseire.

A kérdezők sok mindenre kitértek, de egy fontos dolgot nem érintettek. Pedig érdemes lett volna megkérdezni a 34 éves sztáranyukától, hogy meddig akarja még rémes tetoválásokkal elcsúfítani a testét.

A ruhája ugyanis felfedte, hogy a bal oldalára került egy új tetkó. Méghozzá egy szép méretes rózsa, ami a hátán lévő gigantikus rózsabokor folytatása. Hasonló, középszerű kivitelezésben.

ScarJo testét eddig is megannyi tetoválás fedte, a bal alkarján egy gyerekrajz szintű naplemente, a hátán a rózsák mellett egy fekvő bárány látható. A jobb oldalán pedig valamilyen szárnyas lény és egy szerencsepatkó van. Mindegyik olyan megvalósításban, mintha egy kezdő tetováló rajta gyakorolt volna.

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.