RETRO RÁDIÓ

Fontos bejelentést tett Marsi Anikó

Fontos bejelentést tett Marsi Anikó
Ripost
Szerző
Ripost
Létrehozva2018. 02. 06. 19:07

A mûsorvezetésrõl és a tévét ért támadásokról is beszélt Marsi Anikó. Õszintén vallott munkájáról és terveirõl.

Lassan két éve, hogy hétköznaponként Marsi Anikó vezeti Gönczi Gáborral a TényeketA műsorvezető most interjút adott az Origo internetes oldalnak.

Marsi Anikó 2016-ban, közel 9 év után tért vissza a képernyőre. Mint mondta a portálnak, őt a televíziózás vonzza. A Tényeket pedig egy fontos kihívásnak tartja életében. De Marsi a TV2 műsorát ért támadásokkal kapcsolatban is nyilatkozott.

"Aki kimegy a napra, az ne lepődjön meg ha lebarnul, szokták mondani. Mindannyian felnőtt, tapasztalt műsorkészítőként mondtunk igent egy napi hírműsor felkérésére."

- mondta a műsorvezető, aki tudta, hogy mit vállal és azzal is tisztában volt, hogy ez mivel jár. Ami viszont fontosabb számára az elmúlt majd két évben, hogy a támadások mellett nagyon sok szeretet is kap. Mint mondta, megtanulta nem csak a negatívumokat meghallani, hanem a pozitívumokat is megélni.

Marsi olyannyira élvezi a munkáját, hogy ha a rajta múlik, tervei szerint még hosszú ideig a Tényeknél marad!

"A csatorna hírigazgatósága hosszútávon tervez a híradóssal"

– mondta az Origo kérdésére Fürst-Borsos Ádám, a TV2 hírigazgatóságának sajtófőnöke. A nézői visszajelzések is azt mutatják, hogy Marsi Anikó és Gönczi Gábor párosa a lehető legjobb döntés volt a Tények műsorvezetésére.

A teljes interjút ITT olvashatod el.

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.