5°C
14°C

Szaniszló, Leó névnapja

RETRO RÁDIÓ

Itt láthatsz naponta szilikonos félmeztelen csajokat a tévében +18

Itt láthatsz naponta szilikonos félmeztelen csajokat a tévében +18
BDF
Szerző
BDF
Létrehozva2017. 10. 29. 00:00

Október 27-tõl minden idõk egyik legkedveltebb kolumbiai-mexikói tévésorozata újabb részekkel debütál a hazai közönség elõtt.

A Csajok, szilikon - Nem ettől lesz Paradicsom című telenovella az Izaura TV kínálatát erősíti majd.

A sorozat eredetije 2006-ban indult Mellek nélkül nincs paradicsom címmel, melynek záróepizódja Kolumbiában már ekkor nézettségi rekordot döntött. A minisorozatot pár évvel később átdolgozták, amely Magyarországon Csajok, szilikon - Ez lesz a Paradicsom címen mutatkozott be. A sorozat a 2000-es években nagy port kavart a mélyen vallásos Kolumbiában, hiszen olyan témákat dolgozott fel, mint a kábítószer, a prostitúció vagy a plasztikai műtétek, amelyek tabunak számítottak. A történet azonban nem ér véget, hiszen hazánkban október 27-én, az Izaura TV műsorán debütál a széria folytatása, a Csajok, szilikon - Nem ettől lesz Paradicsom.


A történet egykor a kolumbiai Pereira város egyik lepusztult negyedében élő Catalina nevű lánnyal indult, aki a dílerek és bűnözők körében mellnagyobbítással szeretett volna közkedvelt prostituálttá válni, és meggazdagodni. Bár sikerül pénzt és hatalmat szereznie, magánélete félresiklik. Végül egy bérgyilkos végez vele. Catalina anyja, aki a lány volt barátjától terhes, a tragikus hír hallatán összeomlik, és elhatározza, hogy újszülött lányát - akit szintén Catalinanak nevez el - minden eszközzel próbálja távol tartani a szegénynegyed veszélyes világától, sajnos sikertelenül.

Ripost hírek
Országgyűlési választás2026. április 12. Minden hír a választásról

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.