időjárás
Amióta fia megverte, átesett egy szemmûtéten is hazánk Lópici Gáspárja.
Szilágyi István hegei már begyógyultak, de szeme lassabban gyógyul, mint várható volt. Bal szeméről szürke hályogot távolítottak el, de a műtét ellenére most kettős látásban szenved. A legendás színész nyolcvanéves, ennek tudja be lassabb felépülését.
„A műtét egyébként jól sikerült, látok, csak mindenből kettőt – nyilatkozta a Bors napilapnak Szilágyi István. – Az orvosok szerint ez majd még korrigálódik. Nem szenvedek, a melegtől sem, megszoktam. Alföldi gyerek vagyok!”
A színész azonban egészségi problémái ellenére sem maga miatt, hanem fia miatt aggódik.
„Bent van még a börtönben, de remélem, hamarosan hazajön. Nem az ő hibája volt, hanem az enyém" - mondta Lópici Gáspár.
A művész fia viszont legjobb esetben is leghamarabb szeptemberben szabadulhat az előzetes letartóztatásból. A rendőrség súlyos testi sértés miatt hallgatta ki és vádemelési javaslattal küldték tovább az ügyet az ügyészségnek.