
Télen is nyitott ablakoknál éltek Lajcsiéknál, olyan meleg volt
Nem kerültek elõ a meleg ruhák a Boglárka Lakópark lakásaiban telente, inkább szellõztetni kellett, olyan meleg volt. Mindezt havi húszezerért.
Vendégségbe ment csütörtök este egy pár a Galambos Lajos tulajdonában lévő Boglárka Lakóparkba, de hiába, ismerőseik a hideg miatt már elköltöztek onnan. A férfi a %RIPOST%-nak azt mondta, furcsa most ezt megélni, miután 10 évig éppen az ellenkezője volt a helyzet - bármikor ott voltak, rettenetesen meleg volt.
Emlékszem egy szilveszteri bulira is, amikor tárva-nyitva voltak az ablakok, olyan meleg volt.
Kérdeztük is, hogy hogy lehet, de a barátaink csak nevettek, és mondták, hogy minden hónapban húszezres átalányt fizetnek, akármennyit is fűtenek" - mesélte a férfi.
![]()
Az ő ismerőseik például havi 180 ezerért bérelték az apartmant, amiben éltek, és mindössze 20 ezer volt a rezsiköltség.
"Sokan úgy voltak vele, hogy
a magasabb albérleti árakat kompenzálja a rendkívül alacsony rezsi.
Nyilván senkinek nem volt arról fogalma, hogy valójában miért is fizetnek ennyire keveset" - mondja a férfi, aki úgy tudja, kizárólag a bérlők fizettek átalányt, a tulajdonosok kaptak valamiféle elszámolást. De hogy pontosan milyet, azt nem tudom."






