RETRO RÁDIÓ

Ruha nélkül autókázott Iszak Eszti - Fotó

Doris
Szerző
Doris
Létrehozva2015. 08. 22. 10:56

A mûsorvezetõ épp egy forgatásra igyekezett a Balatonra, de egy gyors parkolós szelfire még maradt ideje. Esztit láthatóan cseppet sem zavarja a hirtelen jött lehûlés, semmi sem takarja formás vállait.

Csak egy rövid aranylánc takarja a szexi Iszak Eszti felsőtestét, aki még egy kis nyakba kötős topot sem húzott magára az utazáshoz.

A műsorvezető éppen Balatonboglárra igyekezett, ott forgatja ugyanis Megálló című műsorát. A jelek szerint pedig nagyon bízik a hétvégi felmelegedésben, így egy számunkra láthatatlan ruhában pattant be az autóba.

Eszti persze egy másfél órás utat sem bírt ki szelfizés nélkül, fedetlen vállas fotója pedig osztatlan sikert aratott a Facebookon. Megérdemelten!

 

Üdv Mindenkinek a hátsó ülés Mi mindjárt megérkezünk Balatonboglárra, Megállózni!

Posted by VIVA Iszak Eszti on 2015. augusztus 21.

 

Ripost hírek
Országgyűlési választás2026. április 12. Minden hír a választásról

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.