Krausz Gábor
Nem túl elegáns viselkedésrõl tett tanúbizonyságot Gáspár Gyõzõ.
Győzike az elmúlt hetekben abból űzött sportot, hogy luxusnyaralásokkal kérkedett a közösségi oldalán, melyekből aztán nem lett semmi. Méregdrága holmikat posztolt ki a Facebookra, hogy lássa a közönség, neki nincsenek anyagi gondjai.
Aztán mégis furcsa fordulat következett be. A roma showman a Porschét buszra cserélte, és a BKV egyik járatán fotóztatta magát. Azt senki sem érti pontosan, mi célból pattant fel a városi járműre, ám valami több embernek is szemet szúrt.
A Gáspár család feje annyira otthon érezte magát a buszon, hogy a strandpapucsából kilépve feltette az ülésre a - nyilvánvalóan nem makulátlan tiszta - lábát. Ezen több kommentelő is kiakadt.
Büdös a lábad, tanulj viselkedni
- szólt be egy férfi a sztárnak, míg mások nem értették, hová tűnt a luxus életforma. A lánya, Evelin sem kímélte Győzit, ezt írta neki:
„A Porschéból kifogyott az üzemanyag, és megszánt a buszsofőr, fuvaroz ingyen.”
A showman a fotó mellé a következőt jelölte meg helyszínnek: M7 Siófok felé. Csakhogy arra biztosan nem járnak BKV buszok. És ha vidékre utazott, akkor hol is van a csomagja?