A Tisza párt egyik vezetője jól ismert pornószínésznő

POLITIK
Létrehozva: 2025.06.03.
Módosítva: 2025.06.03.

Menczer Tamás: Tábornok úr! Közel az igazság órája!

Avagy mit mondott Ruszin-Szendi Romulusz?

"Itt van nekünk ez a derék Ruszin-Szendi Romulusz" - kezdte a Facebook videóját Menczer Tamás. - Amikor ő hivatalban volt, amikor a pozícióját betöltötte, akkor ő kiment a világ legerősebb katonai szövetségének, a NATO-nak, amelynek tagjai vagyunk az üléseire és azt mondta, hogy dicsőség Ukrajnának. 

Nem azt, hogy dicsőség Magyarországnak, azt mondta, hogy dicsőség Ukrajnának, majd az ott elhangzottakról meghamisította a jelentést itthon és azt adta a főnökeinek. 

De az igazság órája az közel van, és egyre közelebb érünk hozzá, ugyanis a Honvédelmi Minisztérium világossá tette, hogy ezen a héten - emlékeim szerint csütörtökön - az illetékes parlamenti bizottság ülésén be fogja mutatni a hangfelvételeket arról, hogy Ruszin-Szendi Romulusz hogyan is viselkedett, mit is mondott, és hogy mondta-e vagy nem mondta azt, hogy dicsőség Ukrajnának a NATO ülésein.
Majd Menczer be is vágta azt felvételt, amelyen riporterek kérdezik Ruszin-Szendit:

- Slava Ukraini-t használt vagy nem?

- Ez fontos?

- Használta?

- Kinek fontos?

- De használta a NATO üléseken vagy nem?

"Ez fontos?! Igen, igen, mondhatnánk, igen drága, kedves tábornok úr, igen fontos lenne tudni, hogy a vezérkari főnök, vezérkari főnök ideje alatt azt mondta-e, hogy dicsőség Ukrajnának vagy nem? Nekünk ugyanis a kormánynak volt és van egy világos álláspontja. Béke, tűzszünet, nem belekeveredni és belevonódni a háborúba. Na, ezért mondjuk, hogy Voks 2025" - zárta Menczer.

 

Iratkozzon fel a Ripost hírlevelére!
Sztár, közélet, életmód... a legjobb cikkeink első kézből!
Ingatlanbazar.hu - Gyors. Okos. Országos
-

További cikkek