RETRO RÁDIÓ

Menczer Tamás: A közösségemet meg fogom védeni!

Ripost
Szerző
Ripost
Létrehozva2024. 12. 04. 15:50
Frissítve2024. 12. 04. 16:46

Keményen odaszólt a Magyar Péterrel való összetűzés után a Fidesz-KDNP kommunikációs igazgatója.

A pécsi gyermekotthonnál olvasott be kedden Menczer Tamás Magyar Péternek úgy, hogy utóbbi köpni-nyelni nem tudott, most pedig a Facebook oldalán tette egyértelművé: a sajátjait igenis mindig meg fogja védeni. Mutatjuk is:

Nekem nem gyerekkori vágyam, hogy agresszív pszichopatákkal vívjak földharcot a nyílt utcán. 

De ha egy pszichopata megtámadja a közösségemet, akkor a szóvivő dolga, hogy a közösséget megvédje! A közösségemet a jövőben is mindig meg fogom védeni! Ha az ellenfélhez le kell mennem a sárba, újra és újra meg fogom tenni! Ha a közösségemről van szó, a jövőben sem fogok finnyáskodni! A közösségemet meg fogom védeni!" - írta Menczer.

 

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.