RETRO RÁDIÓ

Felrobbantotta az óvszer-automatát, ez lett a német férfi veszte

Felrobbantotta az óvszer-automatát, ez lett a német férfi veszte
Ripost
Szerző
Ripost
Létrehozva2015. 12. 28. 20:30

Óvszerre és készpénzre vágytak a fiatalok, ezért gránáttal akartak kinyitni egy kondomautomatát. Balul sült el az akció.

Meghalt egy 29 éves férfi karácsonykor, mert repeszgránáttal akart felrobbantani egy kondomautomatát -írja a Metro.

A férfit a fején sebesítette meg a robbanószerkezet egy darabja. Két bűntársa vitte be a münsteri kórház sürgősségi osztályára. Azt mondták az orvosoknak, hogy

egy lépcsőn zuhant le a barátjuk és így verte be a fejét.

Azonban az orvosok látva a férfi sérülését,  hívták a rendőrséget.

Ezután a fiatalok bevallották, hogy mi történt igazából. Az áldozat  robbanóanyaggal akarta kinyitni egy út menti parkolóban álló óvszer-automatát, hogy kivegye belőle a pénzt és a benne lévő kondomokat.

Kibiztosította a gránátot, és még a robbanás előtt be akart szállni a kocsijukba, hogy tovább hajtson, de nem volt elég gyors, és az egyik repeszdarab fejen találta. Az orvosok hiába küzdöttek az életéért, nem tudták megmenteni.

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.