
Megrázó vallomást tett a Házasság első látásra sztárja: édesapja verte őt gyerekkorában
Rendkívül traumatikus gyerekkort kellett átéljen.
Megrázó vallomást tetta Házasság első látásra című TV2-es reality első évadában megismert Rózsavölgyi János. Az 54 éves üzletember azért jelentkezett a műsorba, hogy megtalálja a szerelmet, azonban a szakértői gárda minden tapasztalata ellenére, ottani kapcsolata is válással végződött. Ennek ellenére nem keresi minden erővel a szerelmet, nem csügged. Magánéletét is féltve őrzi, most azonban betekintést engedett traumatikus gyermekkorába, amely miatt már arra is gondolt, előző életében valami nagyon rosszat tehetett – számolt be róla a Bors.

Rózsavölgyi János hatalmas utat járt be, és számos olyan helyzettel kellett megküzdenie, amit az ellenségének sem kívánna. Legkorábban emlékei például csak 10 éves koráról vannak.
Akkor történtek a családon belül olyan problémák, amik oda vezettek, hogy olyan emberré váltam, amilyen most vagyok. Lehet, sokan nem tudják, az én szüleim siket-némák. Eleve úgy nőttem fel, hogy jelbeszéddel beszéltem otthon. A magyar nyelvet az óvodában, iskolában tanultam meg. Abban szerencsém volt, hogy a nagybátyám, egy háromdiplomás ember mellettem volt és fogta a kezem. Majd tízévesen jött az a hivatalos megállapítás az államtól, hogy édesapám alkoholizmusa veszélyezteti az én és a húgom életét. Egy taxival álltak a bejárat előtt az intézmény részéről és elvitték egy intézetbe
- vallotta be Sarkadi Bálint klinikai szakpszichológus podcastjában hozzátéve, ezek után két évet töltött el a Fóti Gyermekvárosban. Utána ugyanis hazaengedték őt miután édesapja két éven elvonókúrára és felülvizsgálatokra járt, amik annyira sikeresnek bizonyultak, hogy visszaengedték hozzá a gyerekeket.
Alkoholizmussal küzdő apja bántalmazta a Házasság első látásra sztárját
Többször volt, hogy nem vetkőztem le a tesiórán, mert a katonaszíjjal megütött úgy, hogy helyben bepisiltem. Voltak olyan látképeim a félelemtől, amikor aludtam, hogy bemászik az ablakon egy fekete macska, és lelkileg annyira mélyen voltam, hogy tizenegy éves koromig többször is bevizeltem. Édesanyám mindig próbált mellém állni, és próbálta a szeretetét úgy kimutatni, hogy a cipőmbe rejtett egy húszforintost, vagy egy kis Dunakavicsot. Én viszont rájöttem mostanra, hogy nekem nem ez a szeretetnyelvem
- árulta el János, aki édesapját végül egy autóbalesetben vesztette el. Pont akkor, amikor elkezdett dolgozni az álmaiért Münchenben gipszkartonosként. A családi tragédia miatt azonban vissza kellett jöjjön Magyarországra.
Az élet ezt a nehézséget hozta. Nem tudom miért, talán az előző életemben valamit rosszul csináltam és bűnhődnöm kell?
- tette fel a kérdést sírva.







