Krausz Gábor
Az énekespár dolgozni ment, de azért a városnézés sem maradt el.
Dubajba és Horvátországba utazott Jolly és Szuperák Barbi. A szerelmesek ugyan főként dolgozni mentek az Egyesült Arab Emirátusokba, volt idejük egy kis pihenésre és városnézésre is. A cél több videoklipp forgatása volt, azonban a fiatal, feltörekvő énekesnő így is minél több mindent próbált belesűríteni kirándulások tekintetében a kint töltött négy napjukba. Épp ezért elfáradtak, de jó élményként tekintenek vissza rá, pláne, hogy korábban még sosem voltak ott.
Barbi kiemelte, mindketten az utazás szerelmesei és régóta szerettek volna már oda menni, így örültek a lehetőségnek, ami Jolly egy kollégájának volt első körben köszönhető. A varázslatos út azonban mégsem volt teljesen tökéletes, ugyanis Jolly gyomra nem bírta a helyi ételeket:
Magyarországnál nincs jobb
- utalt arra, hogy a hazai ízek után egyszerűen az arab ízvilág nem volt az ő stílusa.
De végülis nem az étel volt a főporondon, amit Barbi is megemlített:
Mi inkább csavargunk ilyenkor. Én minél több helyre szeretnék eljutni, minél több mindent szeretnénk megnézni és nem feltétlenül ilyenkor az evés az első
- közölte hozzátéve, rövid útjuk azért fárasztó volt, miután korán, hajnalban keltek minden nap, hogy a fakultatív programokon a munka előtt részt vehessenek. Ez pedig nehéz volt számukra, miután ők inkább olyankor szoktak elaludni:
Mi azért valljuk be át, vagyunk állva és este szoktunk fent lenni nem napközben
- jegyezte meg.