RETRO RÁDIÓ

Nostradamus tudta: Harry herceg válthatja a trónon Károly királyt

K.B.
Szerző
K.B.
Létrehozva2024. 11. 14. 18:45

Új értelmet nyerhet Nostradamus egyik híres jóslata.

A világ talán legismertebb asztrológusa és látnoka, Nostradamus a 16. században írt jövendöléseket, amelyek nagy része később be is következett. Számos jóslata még napjainkban is megoldatlan, ugyanis több kétértelmű jövendölést is tett, amelyek csak a bekövetkeztük után váltak világossá. Most azonban egy fordító csapat ijesztő felismerést tett a látnok egyik jóslatával kapcsolatban, ugyanis azt állítják, hogy Nostradamus arra utalhatott, hogy III. Károly király nagyon rövid ideig fog csak uralkodni, és a trónon nem a legidősebb utódja, Vilmos herceg fogja váltani, hanem a tékozló kisebbik fia, Harry herceg.

Nostradamus
Nostradamus szerint a "szigetek királya" le fog mondani a trónjáról /Fotó: Illusztráció

A próféciák szakértője, Mario Reading még 2005-ben adta ki könyvét, amelyben újraértelmezte az 500 évvel korábban élt látnok szavait. Most azonban felülvizsgálta az író a korábbi értelmezéseit, és arra a megállapításra jutott, hogy az egyik legismertebb Nostradamus-sort korábban maga is félreértette. A férfi ugyanis a könyvében azt állította, Nostradamus előre látta, hogy Károly és első felesége, Diana elválnak egymástól, és ez azt fogja hosszú távon eredményezni, hogy Károlynak le kell mondania majd a trónról. Most azonban úgy gondolja, hogy sokkal inkább arra utalhatott az asztrológus, hogy Károly király le fog mondani a trónról a kisebbik fia részére.

A szigetek királya 70 éves kora után fog trónra kerülni, miután az édesanyja, II. Erzsébet királynő 2022 körül életét veszíti, 5 évvel korábban, mint az édesanyja életkora volt korábban. Károly ellen azonban a brit lakosság neheztelést fog érezni, amiért elvált Dianától és ezért a király lemondhat Vilmos javára a trónról

 - írta eredetileg a könyvében Reading. Most azonban a DailyStar számára átfogalmazta az értelmezését

Az eredeti könyvemben nem foglalkoztam a jóslat következő sorával, amely szerint: Egy ember, akire soha nem számítottak volna, királlyá fog válni. Nostradamus szerint úgy látszik, hogy nem Vilmos herceg fogja váltani az apját a trónon. Két ember van csak, akire nem számítanánk, hogy trónra kerülhetne, Harry herceg, és egy Simon Dorante-Day nevű idős férfi, aki évek óta azt állítja, hogy ő Károly és Kamilla törvénytelen gyermeke, aki ráadásul idősebb Vilmosnál. 

- zárta sorait a szakértő. Az Ausztráliában élő Simon egyébként nem tudott még egyértelmű bizonyítékot felmutatni arról, hogy igazak lennének az állításai. A királyi család pedig érthető okokból nem fog DNS-vizsgálatokra szaladni egy több ezer kilométerre élő férfi kedvéért.

 

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.