RETRO RÁDIÓ

Hajdú Péter fekete fehér fotóval búcsúzott: „Szerettem Gábort”

K. C.
Szerző
K. C.
Létrehozva2024. 11. 04. 16:40

Mint arról korábban a Ripost is beszámolt, hetvenhat éves korában hétfőn reggel elhunyt Forgács Gábor színész, humorista - tudatta lánya, Győrfi-Forgács Beáta Facebook-oldalán. A színész "hosszú, méltósággal, megingathatatlan hittel és humorral viselt betegség után" hunyt el. Temetéséről a későbbiekben adnak hírt - áll a bejegyzésben. 

Hajdú Péter
Fotó: YouTube

Forgács Gábor távozása az egész országot megrázta. Sokan szerették és tisztelték a személyét, többek között Hajdú Péter is. A műsorvezető közösségi oldalán búcsúzott el szívhez szóló sorokkal a legendás magyar humoristától. 

„Édes Istenem, mi történik? Újabb tragikus hír! Szerettem Gábort! Isten nyugosztalja🖤 Őszinte részvétem a családnak” - olvasható Hajdú Péter bejegyzésében. 

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.