RETRO RÁDIÓ

Tóth Gabi és párja is a visegrádi hotel vendégei voltak

B.
Szerző
B.
Létrehozva2024. 03. 09. 13:11
Frissítve2024. 03. 09. 13:20

Párjával, Papp Máté Bencével szökött el a Hotel Silvanusba Tóth Gabi.

A magyar hírességek körében is népszerű az a négycsillagos visegrádi szálloda, amely kigyulladt szombaton. A visegrádi Hotel Silvanus felső szintje teljes terjedelmében égett. A tűzoltók a legmagasabb riasztási fokozatnak megfelelő erőkkel, több vízsugárral vonulta ki a helyszínre. Csámpai Attila, a Pest vármegyei katasztrófavédelmi igazgatóság szóvivőjének tájékoztatása szerint a szállodában 200 vendég tartózkodott.

Tóth Gabi négy napja jelentkezett be a közösségi oldalán a Hotel Silvanusból, de legnagyobb szerencséjükre csak egyetlen napra érkeztek a visegrádi szállodába. A tűz idején már nem voltak ott.

Sok munkával teli hetekben, elszökni egy napra vele

- írta akkor a párjával, Papp Máté Bencével közös képéhez Tóth Gabi. Bejegyzéséből az is kiderült, hogy testvére, Tóth Vera születésnapjára voltak hivatalosak.

 

 

Ripost hírek
Országgyűlési választás2026. április 12. Minden hír a választásról

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.