5°C
14°C

Szaniszló, Leó névnapja

RETRO RÁDIÓ

Baleset érte Kárász Róbertet, azonnal kórházba vitték – Fotó

Kárász Róbert
Ripost
Szerző
Ripost
Létrehozva2021. 07. 17. 08:40

Egy rossz mozdulat miatt kellett orvoshoz vinni a magyar műsorvezetőt. Kendőzetlenül elmesélte, hogy mi történt vele.

Saját közösségi oldalán számolt be a szomorú hírről Kárász Róbert. Siófokon egy padlásfeljáró tetejéről zuhant le körülbelül 4 métert.

Mivel a zuhanásban megütötte magát, ezért azonnal elment a siófoki kórházba, ahol a sürgősségi osztályon vették kezelésbe.

Fotó: Sulyok László / Ripost

Szerencsére azonban nem tört el Róbert egyetlen csontja sem, de a karja és a dereka egy darabig még nem lesz az igazi.

A történtekről és megmentőiről Facebook-oldalán több fotót is megosztott a híresség.

„Nagyon szépen köszönöm a siófoki sürgősségi osztály csapatának a gyors és alapos segítséget. A képen látható Dr. Szikszay Leventének, valamint Somogyi Tibor ápolónak és a röntgenes kollégájának, és mindenkinek, akik hősként dolgoznak a siófoki kórházban is” – írta bejegyzésében.

Ripost hírek
Országgyűlési választás2026. április 12. Minden hír a választásról

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.