RETRO RÁDIÓ

Most jött: Körözi a rendőrség a TNT zenészét

Most jött: Körözi a rendőrség a TNT zenészét
szbd
Szerző
szbd
Létrehozva2021. 05. 19. 06:50

Zuber Krisztián Felicián, a TNT Intije ellen elfogatóparancsot adott ki a rendőrség ittas vezetés miatt.

Elfogatóparancsot adott ki a rendőrség ittas vezetés miatt Zuber Krisztián Felicián, a TNT zenésze ellen – derült ki a police.hu-ról.

Az elfogatóparancsot május 18-án adták ki, a körözést a Fővárosi Törvényszék Büntetés Végrehajtási csoportja rendelte el.

Fotó: police.hu

A TNT volt az egyik legnépszerűbb együttes a '90-es években. A zenekarban Zuber Krisztián Inti mellett Dobrády Ákos énekelt. Legismertebb dalaik közé tartozik a Titkos üzenet, a Bolond, aki sír vagy a Nem jön álom a szememre.

 

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.