RETRO RÁDIÓ

Hónapok óta nem látogathatják a barátok Sas Józsefet

Hónapok óta nem látogathatják a barátok Sas Józsefet
Ripost
Szerző
Ripost
Létrehozva2020. 08. 06. 19:00

A koronavírus-járvány miatt senki sem látogathatja Sas Józsefet! A nagybeteg humoristát most a felesége ápolja, aki éjt nappallá téve a férje mellett van.

Nehéz helyzetbe került Sas József és felesége a koronavírus-járvány miatt! A humoristához hónapokon keresztül külön orvosi csapat járt, hogy mielőbb felépüljön, az utolsó információk szerint pedig a rehabilitáció jó úton haladt. A járvány miatt azonban az orvosok és gyógytornászok egy része már nem jár a humoristához, így a feladatok nagy részét Zsuzsa asszonynak kell ellátnia. Sőt, a barátok is csak telefonon tarthatják a kapcsolatot a családdal.

Fotó: Markovics Gábor / Ripost

„Élő embert a járvány miatt nem engednek be hozzá, így én sem találkoztam vele hónapok óta. De ez érthető is, Józsit most óvni kell, nehogy elkapja ezt a fránya betegséget. A feleségével időként tartom a kapcsolatot, de többet nem mondhatok. Úgy döntöttek, nem szeretnének nyilatkozni, mi pedig barátként ezt tiszteletben tartjuk” – mondta a Ripost-nak a család egyik közeli ismerőse, aki reméli, minél előbb találkozhat a legendás humoristával. Ám a járvány kismértékben ugyan, de még jelen van hazánkban is, így nem meglepő Sasék óvatossága: Zsuzsa asszony folyamatosan fertőtleníti a házat és csak a halaszthatatlan dolgait intézi el az utóbbi hónapokban. Ráadásul a Sas-kabaré atyja ágyhoz van kötve, így egész napos felügyeletre szorul, feleségének szinte minden pillanatban rendelkezésre kell állnia.

„Csak az orvos és az ápolók jöhetnek be a házba, senki más, karanténban vagyunk. Nagyon súlyos lehet most bármilyen vírus egy nyolcvanegy éves sztrókbeteg számára. Ezt leszámítva köszönjük, jól vagyunk, folyamatosan fertőtlenítem a házat, csak és kizárólag a legszükségesebbekért futok el a boltba” - nyilatkozta márciusban a Borsnak Zsuzsa asszony. A Ripost megkereste a humorista lányát, Ágnest, aki nem kívánt nyilatkozni.

Ripost hírek
Országgyűlési választás2026. április 12. Minden hír a választásról

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.