RETRO RÁDIÓ

Dráma van, fél éve nem látta a családját a magyar énekesnő

Dráma van, fél éve nem látta a családját a magyar énekesnő
Ripost
Szerző
Ripost
Létrehozva2020. 05. 18. 17:10

Szőcs Reni a járvány miatt nem tudott hazautazni Erdélybe. Úgy tűnik, még mindig várnia kell...

A koronavírus-járvány miatt nem mehetett haza Erdélybe Szőcs Renáta! A Star Academy című tehetségkutatóból és a Sztárban Sztárból ismert énekesnő bevallotta, még sosem töltött ilyen hosszú időt távol a szeretteitől.

Fotó: Markovics Gábor / Ripost

Reni elárulta, amint csillapodik a járványhelyzet, és át lehet lépni a határokat a kötelező kéthetes karantén nélkül, azonnal indulnak.

„Lassan fél éve nem voltunk otthon... Ilyen még sosem volt! Ahogy nincs káosz a határokon, és két hét karantén az átlépések után, egyből indulunk! – fogalmazott az Instagram-oldalán Reni.

Fotó: Szőcs Renáta / Instagram

 

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.