RETRO RÁDIÓ

Mi történt? A premier előtt cserélték le a népszerű magyar színészt

Mi történt? A premier előtt cserélték le a népszerű magyar színészt
Doris
Szerző
Doris
Létrehozva2019. 11. 29. 16:30

A közleményéből az is kiderül, hogy egyáltalán nem érti a kialakult helyzetet.

Lesújtó hírt közölt rajongóival Veréb Tamás, aki az eredeti tervekkel ellentétben mégsem áll színpadra a Kincses Sziget című előadásban. Sem a péntek esti premieren, sem később.

Fotó: Facebook

A fiatal színész szerint mindez a Pesti Magyar Színház, illetve a rendező, Halasi Dániel döntése, ő egyáltalán nem érti a kialakult helyzetet.

„Sajnos én sem értem igazán a kialakult helyzetet, meglepett ez a váratlan szituáció. Bevallom, nagyon szomorú vagyok. Elnézését kérem mindenkinek, aki esetlegesen, többek között miattam, vagy az én ajánlásomra vásárolta a jegyét és engem szeretett volna látni az előadásban” – fogalmazott a csalódott énekes.

De vajon mi történhetett?

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.