RETRO RÁDIÓ

Különleges mentorprogramot indít a Magyar Divat & Design Ügynökség

Különleges mentorprogramot indít a Magyar Divat & Design Ügynökség
RIPOST
Szerző
RIPOST
Létrehozva2019. 08. 30. 22:45

Céljuk, hogy támogassák a tehetséges hazai tervezőket.

Tehetséges magyar tervezőknek indított mentorprogramot a Magyar Divat & Design Ügynökség az Istituto Europeo di Design-nal együttműködve. A projekt célja, hogy azokat támogassa, akik cégük továbbfejlesztése mellett, külföldön is szeretnének érvényesülni és szakmai sikereket elérni.

Fotó: Keller Mátyás / Ripost

A sajtótájékoztatón részt vett Orosz Barbara is, aki az Instagram-oldalán osztott meg egy közös fotót Bata-Jakab Zsófiával, az ügynökség vezetőjével.

„Kellemes hangulatú sajtótájékoztatón mutatta be a Magyar Divat & Design Ügynökség az Istituto Europeo di Designnal közösen indított mentorprogramját, mely tehetséges magyar formatervezőknek szól, akik cégük további fejlesztését tűzték ki célul, és szeretnének külföldön is átütő sikereket elérni” – írta a fotóhoz a TV2 műsorvezetője.

 

 
A bejegyzés megtekintése az Instagramon
 

Orosz Barbara-Tűsarok (@orosz_barbara_tusarok) által megosztott bejegyzés,

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.