RETRO RÁDIÓ

Súlyos sérülése ellenére is rajthoz áll a magyar műsorvezető

Súlyos sérülése ellenére is rajthoz áll a magyar műsorvezető
Ripost
Szerző
Ripost
Létrehozva2017. 04. 05. 20:30

Rátonyi Kriszta imád futni, az pedig, hogy mindezt összekötheti a jótékonykodással, nagy örömmel tölti el.

Csípőgyulladása ellenére is jótékonysági futáson vesz részt Rátonyi Kriszta. A Petőfi Tv műsorvezetője a jó ügy mellé szeretne állni.

„Sok múlik majd a szerdai próbaedzésen, de mindenképp szeretnék rajthoz állni a vasárnapi rendezvényen.

Többször voltam már futónagykövet.

Tavaly a bohócdoktoroknak gyűjtöttünk, idén az Ökumenikus Segélyszervezet színeiben állok rajthoz. A gyermekfejlesztő foglalkozások és programok fontosságára kívánjuk felhívni a figyelmet” – mondta el a %RIPOST%-nak a műsorvezető.

Kriszta idén az Eurovíziós Dalfesztivál kommentátora lesz, ezért úgy döntött, az Eurovízió helyszínére, Kijevbe is magával viszi a futócipőjét. Azt vallja: sérülés ide vagy oda, ő a futással tud leginkább kikapcsolódni.

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.