RETRO RÁDIÓ

Aggasztó: Begyógyszerezve tölti mindennapjait Nótár Mary!

Aggasztó: Begyógyszerezve tölti mindennapjait Nótár Mary!
T.B.
Szerző
T.B.
Létrehozva2016. 12. 17. 08:15

Az énekesnõ belefáradt a harcba: mintha mindenki ellene lenne! Igyekszik kimászni a gödörbõl, de nagyon mélyen van...

Nótár Mary vetélésének hírére L. L. Junior, akivel korábban ugyanahhoz a producerhez tartoztak, a közösségi oldalán fakadt ki, és állította, az énekesnő hazudott már a terhességéről is. Mindenki mindenkit perelni akar.

"Én tudom, mert megtapasztaltam, hogy a kábítószer nem megoldás. Nem akartam visszaesni azok után, hogy hatalmas munkával kimásztam a gödörből. Azon a héten, amikor elvesztettem a babám, teljesen összeomlottam. Annyira kiborultam, összezuhantam, hogy a szeretteim azon gondolkodtak, hogy befektetnek egy kórházba. De volt annyi erő bennem, hogy felálljak, és az egyetlen megoldásnak azt láttam, ha a munkába menekülök. Emellett pedig nem szégyelltem segítséget kérni" -kezdte a Blikknek Mary, aki szakember segítségét kérte.

Korábban elég volt egy pszichológus, de most pszichiáter segít. Sajnos a történtek hatására előjött a korábbi pánikbetegségem is, így szorongás elleni gyógyszert és nyugtatót is fel kellett írjon nekem.

Mivel nem vagyok még jól, alig alszom, így altatókat is kapok. Azt mondta, legalább három-négy hónap, mire rendbe jövök. De rendbe fogok" - állította az énekesnő.

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.