RETRO RÁDIÓ

Fájdalmas betegséggel küzd a TV2-nél Marsi Anikó

Fájdalmas betegséggel  küzd a TV2-nél Marsi Anikó
Gergényi Iván
Szerző
Gergényi Iván
Létrehozva2016. 05. 01. 21:27

Rendszeresen injekciókat kap, komoly fájdalmak kínozzák, amibõl a nézõk semmit sem vehetnek észre. Mosolyogva kell tûrnie a fájdalmakat.

Naponta kap injekciókat, a tévéstúdióban is készenlétben áll az orvos, ha esetleg szükség lenne rá.

TV2-ős forrásaink szerint Marsi Anikó jól tűri a fájdalmakat, de van az a pont, amikor fájdalomcsillapító injekciót kér.

Egy régóta makacskodó sérvről van szó, ez okozza a TV 2 új híradósának panaszait. Állítólag csak egy műtét tudná végérvényesen helyre tenni a dolgot, de erre most nincs idő.

A Tények új műsorvezető párosa, az RTL Klub műsoraiban korábban már sokszor együtt szerepelt Marsi Anikó és Gönczi Gábor hétfőn debütálnak a Tények műsorvezető párosaként.

Bemutatkozásuk a konkurens csatorna képernyőjén mindenképpen médiatörténeti esemény lesz, valószínűleg sokan kapcsolnak majd a TV 2-re, holnap este 18 órakor.

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.