RETRO RÁDIÓ

A hatóságok miatt nem dolgozhat Klapka György családja

A hatóságok miatt nem dolgozhat Klapka György családja
B.M.
Szerző
B.M.
Létrehozva2016. 03. 08. 17:15

Rendkívül dühös az üzletember, aki hónapok óta harcol a hivatalokkal. Nem kapja meg az engedélyt hamvasztóüzeme beindításához.

Klapka György belebetegszik a várakozásba. Már hónapok óta minden készen áll ahhoz, hogy beindítsa legújabb vállalkozását, az állatkrematóriumot, a hatóságok mégsem segítenek terve megvalósításában.

"Az önkormányzat hónapok óta megfúrja a tervem! Nem engedik, hogy a saját telkemen állítsam fel az állatkrematóriumom, pedig már minden készen áll ahhoz, hogy beindítsam ezt a szenzációs vállalkozást. Megvásároltam minden felszerelést, az alkalmazottaim is készen állnak" - árulta el a %RIPOST%-nak az üzletember, aki rendkívül dühös.

Értsék már meg: ez nem temető, hanem egy hamvasztó! Olyan engedélyeim vannak, hogy akár a Hősök terén is felállíthatnám az üzemet! Mégis folyamatos akadályokat gördít elém az önkormányzat. Harcolni fogok a végsőkig, de már nagyon elegem van! Aki szeretne valamit csinálni ebben az országban, annak megnehezítik a dolgát

- folytatta bosszankodva Klapka, aki azt is hozzátette, felesége, Mária és fia, Dennis is dolgozna a vállalkozásban.

"A családtagjaimnak sem lesz munkája, ha az önkormányzat továbbra is keresztbe tesz! Remélem, nagyon gyorsan pozitív irányba fordulnak a dolgok" - mondta az aranyembernek becézett vállalkozó.

Ripost hírek
Országgyűlési választás2026. április 12. Minden hír a választásról

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.