RETRO RÁDIÓ

Ma eldől Lajcsi sorsa

Ma eldől Lajcsi sorsa
The_M
Szerző
The_M
Létrehozva2016. 01. 22. 07:04

Ha minden a legjobban alakul, akkor ma kiengedhetik a börtönbõl Galambos Lajost. A rosszabbik esetben meghosszabbítják az elõzetes letartóztatását.

Szeptember 24-én került előzetesbe Lagzi Lajcsi, miután a rendőrség nyomozást indított ellene illegális gáz- és áramvételezés, valamint vesztegetés gyanújában. Majd októberben újabb három hónappal meghosszabbította az előzetes letartóztatás időtartamát a járásbíróság. Ami vasárnap letelik...

Vagyis legkésőbb pénteken döntést kell arról hoznia a bírónak, hogy mi lesz a későbbiekben Galambos Lajos sorsa. Több verzió is lehetséges.

1. A bíró úgy dönt, hogy elutasítja a Lajcsi ügyvédje által beadott szabadulási kérelmet, és ismét meghosszabbítja az előzetest. Így még húsvétkor is a családjától távol kell ünnepelnie.

2. A bíró úgy dönt, hogy a rendőrségi nyomozást már nem tudja befolyásolni Lajcsi bizonyítékok eltüntetésével vagy tanúk befolyásolásával, ezért elrendeli a szabadlábra helyezését. De miután fennáll a veszélye, hogy a zenész külföldre távozna, valószínűleg házi őrizetbe kerülne.

Ez utóbbi esetben pedig még pénteken, azaz ma ki kell engedniük Lajcsit a rácsok mögül, mivel ez az utolsó munkanap az előzetes lejárta előtt.

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.