RETRO RÁDIÓ

Gazdag dohányboltos a szépségkirálynőnk új szerelme

The_M
Szerző
The_M
Létrehozva2015. 11. 06. 09:10

Azt már egy ideje tudjuk, hogy Kiss Daniellára újra rátalált a szerelem, de az csak most derült ki, hogy a fiatalember igencsak sikeres az üzleti világban.

Miután kiderült, hogy Kiss Daniella előző párja öngyilkos lett, a Miss World idei győztese azt mondta, nem akar a szerelemmel foglalkozni, és csak a karrierjére koncentrál. Ám a sors másképp döntött, és az útjába sodorta Bereczki Zoltán jóképű unokaöccsét. A páros nyár végén talált egymásra, és azóta remekül alakulnak köztük a dolgok.

A Blikk pedig kiderítette, hogy az egykori kosárlabdázó, Hajnis Bálint nemcsak remek külső adottságokkal rendelkezik, de az üzleti életben is elég kiemelkedő a teljesítménye. Ugyan még csak 22 éves, de több dohánytrafik és más cégek is hozzá köthetőek. Amikből igencsak szép vagyonra tett szert.

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.