5°C
14°C

Szaniszló, Leó névnapja

RETRO RÁDIÓ

Váratlan fordulat! Miért törölte Gombos Edina a közösségi oldalát?

LAPSZEMLE
Szerző
LAPSZEMLE
Létrehozva2015. 09. 03. 07:46

Az eddig napi rendszerességgel posztolgató Gombos Edina váratlan lépésre szánta el magát. 31 ezer rajongója értetlenül áll az eset elõtt, és persze azonnal megindultak a találgatások, mi történhetett!

Szinte érthetetlen, miért törölte váratlanul Gombos Edina közösségi oldalát, hisz egészen mostanáig folyamatosan kapcsolatot tartott rajongóival. Edina annak ellenére fotókat, üzeneteket töltött az oldalra, hogy családjával Floridába költözött- számolt be a váratlan fordulatról a Bors, és a TV2 sajtóosztályán keresztül el is érték Edinát, aki tisztázta a helyzetet:

"Köszönöm az aggódást, minden a legnagyobb rendben van velünk. Szeretnék ebben az új élethelyzetben maximálisan a családomra koncentrálni, ezért döntöttem úgy, hogy egy időre felfüggesztem a jelenlétemet a legnagyobb közösségi oldalon, részben azért is, mert gyakran a megkérdezésem nélkül születtek belőle cikkek, tele téves, vagy félinformációkkal."

A hírek szerint egyébként Edina békében vált el a TV2-től, de hogy véglegesen-e, azt még nem lehet tudni.

Az igazság az, hogy sokan nem is számítanak arra, hogy vissza fog jönni, hiszen Amerikában szeretné felnevelni a gyerekeiket, és az itteni házukat is eladták

- nyilatkozta a tévé egyik munkatársa. Gombos Edina hivatalosan két és fél évig van szülési szabadságon, azután fog tárgyalni a vezetéssel a továbbiakról, bár nem sokan számítanak arra, hogy Edina visszakerül a képernyőre, Kivéve, ha akad olyan műsorötlet, amiért megérné neki hazautazni.

Ripost hírek
Országgyűlési választás2026. április 12. Minden hír a választásról

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.