RETRO RÁDIÓ

Szalai Ádám felrobban a dühtől, bocsánatot kért

Szalai Ádám felrobban a dühtől, bocsánatot kért
MV
Szerző
MV
Létrehozva2016. 06. 27. 02:00

Négygólos vereséggel fejezte be a magyar válogatott az Európa-bajnokságot. Szalai Ádám dühösen értékelt a meccs után.

Belgium 4-0-ra verte Magyarország a nyolcaddöntőben, a találkozó után Szalai Ádám nem igazán látott pozitívumot a szereplésben, dühösen értékelt az M4 Sportnak.

Nehéz szavakat találni, nagy a düh és a csalódást bennem. Ha az ember 4-0-ra kikap, akkor nehéz mit mondani.

Nem tudok pozitívan állni a dolgokhoz. Ez a meccs ismét kicsit másra emlékeztetett engem. Természetesen volt előtte három fantasztikus mérkőzés, hatalmas élményekkel lettem gazdagabb, de ez az utolsó mérkőzés rossz volt. A szurkolók előtt le a kalappal, sajnálom a csapat nevében, hogy az utolsó meccs így alakult,."

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.