RETRO RÁDIÓ

7. emeleti ablakpárkányon éjszakázott egy menekülő szerető

FÁB
Szerző
FÁB
Létrehozva2015. 09. 17. 23:50

A férfi a hálószobában enyelgett a feleséggel, amikor egyszercsak váratlanul megérkezett a férj...

Minden tökéletes volt a légyotthoz, egészen addig, amíg váratlanul meg nem érkezett a lakásba a férj. Ekkor kezdődtek a szerető egész éjen át tartó megpróbáltatásai.

Az eset Kínában történt, és a pasas a kalandok ellenére viszonylag szerencsésen megúszta a helyzetet. Volt ugyanis ideje arra, hogy gyorsan felöltözzön, a feleség pedig kitessékelje őt az ablakon. A lakás viszont a 7. emeleten található, így nem tudott simán elmenekülni. Kénytelen volt az éjszakát a párkányon tölteni, egy szűk mélyedésben. A férfit másnap egy

tűzoltó menekítette biztos talajra a lakás ablakán át, amikor már tiszta és férjmentes lett újra a terep.

Azt nem tudni, hogy a férj a híradásokból felismerte-e azóta a saját ablakát, viszont több mint valószínű, hogy a feleség legközelebb óvatosabb lesz, ha férje üzleti útra indul. Hiszen a jelek szerint kínos következményekkel járhat, amikor váratlanul idő előtt hazaér.

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.