RETRO RÁDIÓ

Rinyu Patrik temetése: Szívbemarkoló búcsúval készülnek az osztálytársak

Rinyu Patrik temetése: Szívbemarkoló búcsúval készülnek az osztálytársak
Forgács Ági
Szerző
Forgács Ági
Létrehozva2015. 05. 27. 14:46

Megható gesztussal búcsúzna egykori osztálya Rinyu Patriktól. A kamaszok fejükbe vették, hogy õk állnák a temetés költségét, amihez a Facebookon kértek segítséget.

Nemes üggyel állt elő a Bolyai János Szakközépiskola 12. a osztálya, akik Facebookos tablóversenyre neveztek be, melynek fődíja 200 ezer forint. Bár a kiírás szerint az összeg az osztály bankettjére fordítható, Patrik társai máshogy gondolkodnak: „A nyereményt az elhunyt Patrik temetésének finanszírozására ajánlja fel a 12.a osztály!” – terjed a Facebookon a szavazásra bíztató mondat.

A kommentek mindegyike megosztásról, támogatásról biztosítja az osztályt, és a pillanatnyilag is zajló szavazáson egyelőre az első helyen állnak, és mivel majdnem kétezer szavazattal előzték le a mögöttük állókat, így  nem valószínű, hogy fordulna a kocka, bár a szavazás egészen június 19-ig tart.

Visszavárta az osztály

Az osztálynak ez persze nem nyújthat vigaszt, ők Patrikot várták vissza.  „Az április 30-i ballagáson még azt gondoltuk, hogy Patrik hamarosan újra itt lesz közöttünk. Ma már tudjuk, hogy el kell engednünk Õt” - állnak a szomorú sorok az iskola honlapján. „Patrik! Nyugodj békében! A családnak őszinte részvétünket kívánjuk! Szóljon ez a dal érte: Requiem.”

 

 

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.