RETRO RÁDIÓ

A Budapesten forgató Tom Hanks fia részegen szétverte a szállodaszobát! Körözik!

A Budapesten forgató Tom Hanks fia részegen szétverte a szállodaszobát! Körözik!
Hel Lothar
Szerző
Hel Lothar
Létrehozva2015. 06. 07. 21:37

A mindig rokonszenvesen és barátságosan mosolygó Tom Hanks nem dolgozhat zavartalanul Budapesten. Drogos fia három lányt vitt fel a szállodaszobába, majd belõve magát kitépte a falból, aztán összetörte a tévét és a berendezést. Körözik!

A brit rendőrség körözést adott ki a Budapesten forgató Tom Hanks     "bajkeverő" fia ellen. A 24 éves Chester Hanks Londonban jó dolgában szétvert egy szállodaszobát, s hozzávetőleg 500 000 forintnyi kárt okozott. A gatwicki repülőtér közelében lévő ARORA Hotelben történt a barbár pusztítás, Tom Hanks fiacskája kitépte a LED tévét a falból és gátlástalanul összetörte.

8 éve komoly drogos

Chester 16 éves kora óta súlyos kábítószerfüggő, azóta küzd különféle drogokkal.

Ebben a szállodában már többször is meggyűlt a baja a vendégekkel és a személyzettel, a rapper karrierrel próbálkozó Hanks fiú olyannyira hangos volt, hogy többször is figyelmeztetni kellett.

Amikor rászóltak, nagyképűen visszabeszélt:

Tudjátok, hogy ki vagyok én?

- és bemutatott azoknak, akik normálisabb viselkedésre kérték.

Ki hozza a kokót?

Több lap értesülése szerint Tom Hanks fia előzőleg csúnyán berúgott, pezsgőt és vodkát vedelt egy közeli klubban. Onnan három lánnyal érkezett vissza a szobájába, akik közül az egyikre hangosan rászólt a szállodai recepció előtt.

Hozod akkor a kokaint?

Mikor a lány nemmel válaszolt, a fiú őrült módon sikoltozni kezdett. A szobában véghezvitt pusztítást csak távozása után vették észre.

A RIPOST értesülése szerint apját röviddel ezelőtt értesítették fia újabb botrányáról.

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.